Recepcjonista (K/M) - hotel Campanile Wroclaw
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bezpośrednia obsługa gości w recepcji hotelowej
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych
  • naliczanie i wystawianie dokumentów sprzedaży
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości w recepcji
  • dbałość o pozytywna atmosferę w zespole

WYMAGANIA:
  • mile widziane doświadczenie w hotelarstwie lub obsłudze klienta

  • umiejętność nawiązywania relacji z gośćmi hotelowymi

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • zdolność do szybkiego uczenia się

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • pozytywne nastawienie

  • wysoka kultura osobista oraz sumienność

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prace zmianową (zmiany dzienne, zmiany nocne)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek transportowy, posiłek pracowniczy, karta Multisport, zniżki na produkty wszystkich marek firmy, świadczenia socjalne, odzież pracownicza)

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322