Recepcjonista (K/M)
  • Bukowina Tatrzańska
Bukowina Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Województwo małopolskie, Polska
Aries Residence Bukowina Tatrzańska
16. 9. 2024

Dołącz do Zespołu Apartamentów Aries Residence Bukowina Tatrzańska, miejsca w którym Podhalańska gościnność przeplata się z urokami natury.

Poszukujemy osoby na stanowisko: RECEPCJONISTA (K/M)

Twoje zadania:

-        Otoczenie opieką Gości i informowanie o warunkach i szczegółach pobytu.

-        Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i e-mailowych, obsługa portalu booking.com.

-        Sprzedaż kawy i napojów.

-        Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem obiektu, koordynowanie pracy z działami: technicznym i sprzątającym.

Nasze oczekiwania:

-        Samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

-        Zorientowanie na potrzeby gości.

-        Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny.

-        Znajomość obsługi komputera.

-        Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość oprogramowania do obsługi hoteli jest ważnym dodatkowym atutem.

-        Dyspozycyjność w weekendy,

Oferujemy:

-        Zatrudnienie na umowę o pracę.

-        Wyjątkowego ducha zespołu i przyjazną atmosferę pracy.

-        Pracę w zakresie godzin 7:00 – 15:00, 15:00 - 23:00.

-        Brak zmian nocnych.

-        Pakiet opieki medycznej i dofinansowanie karty Multisport po okresie próbnym.

-        Możliwość odpłatnego zakwaterowania w obiekcie w trakcie umowy próbnej.

  • Praca Bukowina Tatrzańska
  • Bukowina Tatrzańska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567