RECEPCJONISTA
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
17. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

łatwość w nawiązywaniu kontaktów, empatia, przyjmowanie i zarządzanie rezerwacjami, organizacja eventów, wystawianie faktur, praca na systemie rezerwacyjnym.

Inne wymagania
RW/6/2024- szukamy kandydatów
miejsce wykonywania pracy ul. Nowogrodzka 21, Warszawa
praca na zmiany
wykształcenie średnie, j. angielski -biegle,
doswiadczenie zawodowe 3 lata na podobnym stanowisku tj. recepcjonistki
zakres obowiązków: łatwość w nawiązywaniu kontaktów, empatia, przyjmowanie i zarządzanie rezerwacjami, organizacja eventów, wystawianie faktur, praca na systemie rezerwacyjnym.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Jezyki
angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegłypolski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584