Recepcjonista/-stka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
20. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zadania:

  • bieżące administrowanie biura,
  • prowadzenie odpowiedniego obiegu dokumentów wewnątrz firmy,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • przekierowywanie klientów do odpowiednich działów.
Wymagania:
  • umiejętność pracy z dokumentami, staranność, dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków administracyjnych,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność komunikacji, otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dyspozycyjność w godzinach 10-11 przy pracy na niepełnym etacie.
Oferujemy:
  • pracę stacjonarną z możliwością pracy na cały etat bądź pół etatu,
  • godziny pracy od 9:00 do 17:00,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet opieki medycznej,
  • kartę MultiSport.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848