Recepcjonista/-ka
  • Szczyrk
Szczyrk, Szczyrk, Śląskie, Polska
Meta International
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa indywidualnych i grupowych Gości hotelu,
  • przyjmowanie rezerwacji,
  • odbieranie telefonów,
  • odpisywanie na zapytania,
  • meldowanie, wymeldowanie i rozliczanie pobytu Gości,
  • wystawianie faktur.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na recepcji w Hotelu,
  • dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności sprzedażowe (dla osób bez doświadczenia możliwości przyuczenia),
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia + dodatkową prowizję zależną od wysokości dokonanych rezerwacji,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (7-19, 19-7),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku hotelarskim,
  • zniżki na produkty i usługi hotelowe.

  • Praca Szczyrk
  • Szczyrk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836