Recepcja recepcjonistka w hotelu
  • Władysławowo
recepcja recepcjonistka w hotelu
Władysławowo, Władysławowo, Pomorskie, Polska
Maloves Resort & spa
1. 8. 2024

Maloves Resort & SPA we Władysławowie poszukuje osoby na stanowisko - Recepcjonistka/Recepcjonista (praca całoroczna)
Oferujemy:
- stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
- pracę w zgranym zespole, opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze
- elastyczny czas pracy
- możliwość rozwoju oraz budowania własnej kariery zawodowej
- wdrożenie stanowiskowe
Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- dobra organizacja pracy
- komunikatywność, sprawność w działaniu, samodzielność
- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane, nie jest to warunek konieczny
Zakres obowiązków
- przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie Gości,
- dbałość o wysoki standard obsługi Gości,
- udzielanie informacji o ofercie i usługach hotelu,
- rozliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,
- dbałość o estetykę otoczenia i wizerunek hotelu.
Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

  • Praca Władysławowo
  • Władysławowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567