React Native Developer
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma z branży finansowej, która od ponad 8 lat oferuje kompleksowe usługi wsparcia technicznego i księgowego dla przedsiębiorców. Z siedzibą główną w Warszawie oraz oddziałami w Toruniu i Lublinie, firma zapewnia dostęp do szerokiej gamy usług, w tym zakładania firm, obsługi księgowej, doradztwa podatkowego i prawnego, a także nowoczesnego systemu do fakturowania. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, firma umożliwia szybkie i efektywne zarządzanie finansami biznesu, oferując jednocześnie pomoc doświadczonych księgowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców. Poszukujemy uzdolnionych kandydatów, którzy chcą dołączyć do zespołu ekspertów i wspierać przedsiębiorców w rozwoju ich działalności. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznej atmosferze, to jest to miejsce dla Ciebie.

Wymagania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia komercyjnego z React Native
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • solidne zrozumienie języka JavaScript i TypeScript oraz jego niuansów, w tym składni ES6+
  • znajomość narzędzi budowania natywnych (Xcode i Android Studio)
  • zrozumienie API REST, modelu żądania dokumentu i przechowywania offline
  • umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych i odpowiedniego przekładania tych potrzeb i oczekiwań na funkcjonalność aplikacji
  • znajomość cyklu życia rozwoju aplikacji mobilnych
  • silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, zdolność do rozwiązywania problemów
  • śledzenie najnowszych praktyk dotyczących aplikacji mobilnych

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie z językami natywnymi na urządzenia mobilne (Swift, Objective-C, Kotlin, Java)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca zdalna
  • możliwość pracy nad interesującymi projektami w branży FinTech

Obowiązki:

  • rozwój aplikacji mobilnej (finanse / księgowość - firma w telefonie).
  • budowanie aplikacji w atrakcyjny sposób dla użytkowników, zrozumienie celów biznesowych firmy.
  • diagnozowanie i naprawianie błędów oraz wąskich gardeł wydajnościowych dla wydajności, która jest odczuwalna jako natywna
  • utrzymywanie kodu i pomoc w pisaniu testów automatycznych, aby zapewnić, że produkt jest najwyższej jakości.
  • ścisła współpraca z programistami z zagranicy, więc wymagane są umiejętności zespołowe / przydzielanie zadań członkom zespołu / odbieranie pracy.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523