React Developer
  • Biłgoraj
Biłgoraj, Biłgoraj, lubelskie, Polska
Model Opakowania Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy tworzeniu/modyfikacjach procesów biznesowych
  • Tworzenie oprogramowania wspierającego procesy biznesowe
  • Udział w projektach związanych z rozwojem systemu
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o technologię REACT
  • Bezpośredni kontakt z końcowym użytkownikiem wytwarzanego oprogramowania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem biblioteki React.js (minimum 2 lata)
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git)
  • znajomość języka SQL
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysokiego zaangażowania w wykonywane zadania
  • Znajomość zagadnień związanych z UX/UI
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość C#/.NET / .NET Core
  • Doświadczenie z TypeScript
  • Znajomość GraphQL

To oferujemy

  • Liczne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty MultiSport, program wsparcia Pracowników EAP24, atrakcyjna premia roczna, świąteczne bonusy dwa razy do roku, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci)
  • Pełne szkolenie i wdrożenie w zakres obowiązków
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie
  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje, udział w wydarzeniach branżowych

  • Praca Biłgoraj
  • Biłgoraj - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055