React Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Appwise Software House
16. 9. 2024

Appwise Software House jest dynamicznie rozwijającą się firmą, tworzącą rozwiązania IT dla firm i partnerów na całym świecie – nasz zespół składa się ze świetnych specjalistów. Wykorzystują oni swoją wiedzę i umiejętności realizując projekty naszych klientów i partnerów. Pomagamy im w tworzeniu stron internetowych, rozwiązań eCommerce, a także w tworzeniu zaawansowanych aplikacji mobilnych i web’owych.

Zapewniamy realizację ambitnych projektów, rozwój zawodowy i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Jeżeli szukasz ciekawej pracy, fascynuje Cię programowanie, a przy tym jesteś otwartą i komunikatywną osobą aplikuj do nas już dzisiaj i rozwijaj swoją karierę w IT pod skrzydłami Appwise Software House!

Aktualnie poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko React Developer.

Lokalizacja: Wrocław // Zdalnie (Pracuj skąd chcesz!)

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w pracy z Reactem
  • Znajomość wzorców projektowych i takich zagadnień jak SOLID czy KISS
  • Bardzo dobra znajomość technologii wykorzystywanych przy budowie frontendu (React, Webpack, TypeScript, Yarn, Sass/Less)
  • Doświadczenie w budowaniu modularnych, wydajnych serwisów
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS i Javascript
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Doświadczenie w budowanie aplikacji konteneryzowanych (Docker)
  • Zaawansowana znajomość CSS (animacje, transformacje, flex)
  • Doświadczenie w tworzeniu rozbudowanych, wielomodułowych aplikacji SPA
  • Znajomość GitlabCI i umiejętność budowania pipeline’ów
  • Doświadczenie w budowaniu interfejsów asynchronicznych

OBOWIĄZKI:

  • Rozwój aplikacji z wykorzystaniem React
  • Praca z modularną i elastyczną architekturą opartą o mikrofrontendy i SPA
  • Współpraca z innymi zespołami (graficy, testerzy)
  • Prezentacje dostarczonych funkcjonalności wraz z zespołem

OFERUJEMY:

  • Pełne wsparcie zespołu leaderów i szkolenia,
  • Ścieżkę awansu i program wynagrodzeń,
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Ciebie,
  • Zapewniamy wybrany przez Ciebie sprzęt,
  • Masz możliwość pracy zdalnej bez ograniczeń (pracuj skąd chcesz!),
  • Liczne integracje (lubimy się dobrze bawić),
  • Komfortowe biuro we Wrocławiu, z łatwym dojazdem z dowolnej części miasta,
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584