Ratownik wodny
  • Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
zachodniopomorskie, Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino), zachodniopomorskie, Polska
Health Resort & Medical Spa Panorama Morska
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Health Resort & Medical Spa Pannorama Morska w Jarosławcu

4* Resort & Aquapark & All inclusive

więcej niż HOTEL

Opis stanowiska:

  • praca stała lub sezonowa NAD MORZEM
  • nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku
  • udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach

Wymagania:

  • aktualne kwalifikacje
  • komunikatywność
  • opanowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkość w podejmowaniu decyzji
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • praca zmianowa
  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju

Zapewniamy możliwość zakwaterowania.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075