Ratownik medyczny, ratownik KPP
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Centrum Medyczne ZBM Zdrowie
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków obejmuje :

  • Udzielanie świadczeń medycznych w ramach transportu medycznego karetek T,P,S w tym transporty krajowe, międzyszpitalne, międzynarodowe
  • Udzielanie świadczeń w zakresie transportu POZ,
  • Uczestnictwo w zabezpieczeniach medycznych imprez,
  • Transport materiału biologicznego,
  • Okazjonalne udzielania świadczeń medycznych w obrębie podmiotu leczniczego w postaci wykonywania badań EKG, podawanie iniekcji, pobór materiału biologicznego na zlecenie lekarza
  • Dbanie o używany sprzęt medyczny, ambulanse

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie dla ratownika medycznego; minimum ukończenie policealnej szkoły średniej oraz uzyskanie dyplomu ratownika medycznego lub ukończenie szkoły wyższej lub wyższej szkoły zawodowej na kierunku lub w specjalności ratownictwo medyczne i uzyskanie tytułu licencjata lub magistra;
  • Wykształcenie dla ratownika KPP : aktualny kurs kwalifikowanej pierszej pomocy;
  • Prawo jazdy kategorii B z pozwoleniem na prowadznie pojazdów uprzywilejowanych
  • Życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku pracy, niekaralność;
  • Wskazane doświadczenie w pracy w transporcie medycznym lub innych podmiotach leczniczych;
  • Wskazane: odpowiedzialne podejściu do powierzonych obowiązków, pogodne i miłym usposobieniu, zaangażowanie, cierpliwości,rzetelność, samodzielności i dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność prowadzenia pojazdów typu VV Crafter, Mercedes Sprinter,
  • Wskazana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym,
  • Posiadanie ubezpieczenia OC

OFERUJEMY:
  • Pracę w młodym i chętnym zespole na rozwój;
  • Możliwość pracy na dowolnej formie zatrudnienia w tym; umowa na działalność gospodarczą, umowa zlecenie, kontrakt, umowa o pracę;
  • Praca na sprawdzonym i dobrym nowym sprzęcie;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poznania różnych aspektów medycyny;

  • Praca Bytom
  • Ratownik Bytom
  • Analityk medyczny Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238