RATOWNIK MEDYCZNY (K.110.7.2024)
  • Katowice
Katowice, Ks. bpa Stanisława Adamskiego 22, 40-069 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "PRZYSTAŃ" W KATOWICACH
17. 9. 2024
od 5 000 do 5 700 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- Więcej informacji na stronie: https://www.biuletyn.abip.pl/dpsprzystan/komunikat/96856
Dyrektor Domu Pomocy Społecznej "Przystań" w Katowicach poszukuje pracownika na stanowisko: ratownik medyczny.
- ilość potrzebnych etatów - 1 (na zastępstwo),
- umowa o pracę na zastępstwo, - 1 etat
- miejsce pracy: Dom Pomocy Społecznej Przystań w Katowice, ul. Ks. Bpa Adamskiego 22,
- zatrudnienie: od 16.08.2024,
- praca w godzinach: 7:00-19:00 lub 19:00-7:00,
- równoważny system czasu pracy (praca w sobotę, niedzielę i święta).
Zakres obowiązków:
1. wykonywanie czynności pielęgnacyjno - opiekuńczych przy mieszkańcach,
2. współpraca z koordynatorem oraz przełożonymi,
3. dbałość o prawidłowe działanie gabinetu zabiegowego oraz o znajdującą się w nim dokumentację medyczną mieszkańców,
4. koordynowanie pracy personelu Działu pielęgnacyjno opiekuńczego w czasie nieobecności koordynatora działań medyczno-pielęgnacyjnych.
5. współpraca z lekarzem POZ oraz wsparcie w umawianiu i prowadzeniu wizyt lekarskich, w tym specjalistycznych.
Pracodawca oferuje:
- stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony
- wynagrodzenie miesięczne złożone z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku funkcyjnego oraz dodatku stażowego w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu,
- trzynasta pensja - dodatkowe wynagrodzenie roczne,
- dodatek motywacyjny,
- motywacyjny system premiowania i nagradzania, nagroda roczna, premie uznaniowe zależne od zaangażowania pracownika,
- nagrody jubileuszowe,
- pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz dzieci, pożyczki mieszkaniowe, bony towarowe),
- możliwość uczestnictwa w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej nieoprocentowane pożyczki na cele bieżące,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,
- rozwój osobisty i zawodowy,
- możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych.

Inne wymagania
Wymagania niezbędne:
- wykształcenie minimum średnie
- wykształcenie medyczne ratownicze,
- prawo do wykonywania zawodu ratownika medycznego (dyplom w zawodzie)
- umiejętności związane z wykonywaną pracą w zawodzie ratownika medycznego,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
Wymagania dodatkowe:
- otwartość na poszerzanie wiedzy,
- empatia.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę w zastępstwie

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe 4-letnie, medyczne

  • Praca Katowice
  • Ratownik Katowice
  • Analityk medyczny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584