R&D Manager
  • Wrocław
R&D Manager
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Human Group
4. 9. 2024

efectivo to kompleksowy ekosystem, który likwiduje lukę komunikacyjną w sektorze pracowników fizycznych, oferując narzędzia do pracy, motywacji i rozwoju zawodowego. Optymalizuje zarządzanie zasobami ludzkimi, sprzętem i przestrzenią w różnych organizacjach. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i szybkie reagowanie poprzez monitorowanie przestrzeni roboczej w czasie rzeczywistym. efectivo składa się z aplikacji mobilnej dla pracowników oraz wersji webowej dla przełożonych w zakładach produkcyjnych, magazynach i centrach dystrybucyjnych.

Nasz zespół składa się z utalentowanych inżynierów, którzy tworzą realne rozwiązania dla rzeczywistych problemów. Nasze produkty wyróżniają się dzięki kombinacji umiejętności technicznych oraz pomysłowości. Naszym celem jest kontynuowanie pracy nad innowacyjnymi projektami, które przyczyniają się do pozytywnego wpływu na życie ludzi.

Zakres obowiązków:

  • Elektronika analogowo-cyfrowej,
  • Projektowanie płytek PCB
  • Projektowanie układów elektronicznych analogowo-cyfrowych,
  • Programowanie w języku C++ (kontrolery avr, arm) i programowanie w języku python.
  • Lutowanie powierzchniowego smd/smt przy użyciu past oraz ręcznego
  • Obsługa przyrządów warsztatowych (oscyloskop, zasilacze nastawne, multimetry)
  • Czytania i rozumienie not katalogowych oraz dokumentacji układowej
  • Projektowania brył 3-wymiarowych CAD
  • Sieci WiFi, Bluetooth, RFID oraz UWB
  • Protokołu IoT MQTT
  • Konfigurowania urządzeń dostępowych
  • Projektowanie anten komunikacji bezprzewodowej w pasmach od 2.4 do 6 GHz

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów w oparciu o cele rozwojowe
  • Doświadczenie w niżej opisanych technologiach, które wchodzą w skład kompetencji zespołu
  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych oraz znajomość rynku elektronicznego
  • Praca w oparciu o terminy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły;
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom;
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (u nas nie ma nudy);
  • Benefity medyczne (Luxmed) i sportowe (Multisport Plus);
  • Budżet szkoleniowy;
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567