R&D Specialist
  • Chrzanów
Chrzanów, Chrzanów, Małopolskie, Polska
iView Recruitment
14. 9. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, wiodącego producenta wyrobów piekarniczych i cukierniczych
Twój zakres obowiązków:
- Koordynowanie procesu wprowadzania nowych produktów na rynek we współpracy z Działem Handlowym i Działem Marketingowym
- Badanie rynku pod kątem nowych produktów oraz aktualnych trendów w sektorze żywnościowym
- Współpraca z Działem Zakupów w celu optymalizacji kosztów oraz jakości surowców i materiałów
- Inicjonowanie i wdrażanie działań mających na celu oszczędności w zakresie produkcji
- Przygotowywanie prób laboratoryjnych w trakcie rozwoju receptur nowych produktów
- Zarządzanie wdrażaniem nowych produktów na liniach produkcyjnych
- Tworzenie i przygotowywanie dokumentacji dla nowych produktów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi
- Nadzór nad pierwszą produkcją próbnej serii
Wymagania pracodawcy:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe
- Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
- Umiejętność zarządzania projektami i wprowadzania nowych produktów na rynek
- Wiedza na temat procesów technologicznych i regulacji prawnych związanych z bezpieczeństwem żywności
Mile widziane:
- Wiedza na temat branży piekarniczej i cukierniczej
Pracodawca oferuje:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w firmie o dynamicznym rozwoju
- Zatrudnienie w zespole o przyjaznej atmosferze i dużym doświadczeniu
- Szeroki pakiet benefitów
Benefity:
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Multisport
- Dofinansowanie do szkoleń językowych
- Zniżki na produkty firmowe
- Program rekomendacji pracowników

  • Praca Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584