R&D Product Data Expert
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży SSC, poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko R&D Product Data Expert.

Miejscem pracy jest Łódź.

Tryb pracy: hybrydowy

Twoje zadania:

  • Definiowanie i utrzymywanie procesów, procedur, narzędzi, baz danych
  • Wprowadzanie inicjatyw związanych z ciągłym doskonaleniem oraz harmonizacją procesów i narzędzi.
  • Analizowanie systemów i definiowanie działań usprawniających i harmonizujących
  • Analizowanie i dostarczanie raportów KPI
  • Prowadzenie projektów R&D

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie analizy danych, master data, rozwoju produktu, technicznej obsługi klienta lub innym;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Bardzo dobry poziom umiejętności miękkich - komunikacja, umiejętność przekonywania, umiejętności klarowania i wyjaśniania danych;
  • Wysoki poziom współpracy z osobami z innych działów;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Pozytywne nastawienie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży FMCG lub branży FOOD

Benefity:

  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca Łódź
  • Product manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584