Radiolog- Grodzisk Wielkopolski
  • Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
30. 3. 2024

e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w Grodzisku Wielkopolskim prowadzi rekrutację na stanowisko: RADIOLOGA.

Obowiązki

  • •Wykonywanie różnorodnych badań diagnostycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii radiologicznych, w tym tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i radiografii
  • •Analiza uzyskanych obrazów i sporządzanie precyzyjnych raportów diagnostycznych
  • •Współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom
  • •Utrzymywanie i aktualizacja wiedzy na temat najnowszych postępów w dziedzinie diagnostyki obrazowej

Wymagania

  • •Dyplom ukończenia studiów medycznych i certyfikat specjalizacji z radiologii
  • •Doświadczenie w pracy jako radiolog
  • •Umiejętność interpretacji obrazów diagnostycznych i sporządzania precyzyjnych raportów
  • •Znajomość najnowszych technologii i procedur w dziedzinie diagnostyki obrazowej
  • •Umiejętność pracy w zespole i doskonała komunikacja interpersonalna

Oferujemy

  • •Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami kandydata
  • •Umowę o pracę, zlecenie lub B2B
  • •Nowoczesne i dobrze wyposażone centrum diagnostyki obrazowej
  • •Możliwość rozwoju zawodowego i nauki od doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie radiologii
  • •Przyjazne i zgrane środowisko pracy
  • •Elastyczny harmonogram pracy, który można dostosować do indywidualnych potrzeb

  • Praca Grodzisk Wielkopolski
  • Grodzisk Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179