Radca Prawny w Departamencie Kontroli
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
1. 10. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne obowiązki:

  • opiniowanie pod względem formalno-prawnym projektów postanowień i decyzji administracyjnych;
  • udzielanie porad i konsultacji, w tym sporządzanie opinii prawnych, w zakresie postępowań administracyjnych dot. dochodzenia zwrotu należności w PARP;
  • bieżąca analiza zmian przepisów prawa oraz orzecznictwa sądowego odnosząca się do postępowań administracyjnych prowadzonych w PARP;
  • opracowywanie projektów procedur i regulacji wewnętrznych w zakresie postępowań administracyjnych dot. dochodzenia zwrotu należności w PARP;
  • udział w pracach legislacyjnych związanych z działaniami PARP w zakresie postępowań administracyjnych dot. dochodzenia zwrotu należności w PARP.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenia wyższego prawniczego wraz z uprawnieniami radcy prawnego;
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku radcy prawnego w obszarze związanym z postępowaniami administracyjnymi;
  • znajomości przepisów KPA oraz Ordynacji podatkowej;
  • odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne takich, jak:

    • komunikatywności;
    • otwartości;
    • umiejętności współpracy z innymi.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • znajomość przepisów prawa regulujących wydatkowanie środków publicznych oraz realizację projektów z perspektywy finansowej 2007-2013 oraz 2014–2020;
  • minimum rok doświadczenia zawodowego w instytucjach odpowiedzialnych za wydatkowanie środków funduszy UE.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Radca prawny Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521