Radca Prawny w Biurze Doradztwa Prawnego w Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
15. 7. 2024

1093151601

Obowiązki

  • Doradztwo prawne oraz sporządzanie opinii prawnych w sprawach z zakresu bankowości korporacyjnej, w  tym produktów dla klientów sektora dużych firm, finansowego i publicznego (m.in. różne formy finansowania, cash management, gwarancje, akredytywy), w szczególności opiniowanie projektów umów oraz wewnętrznych aktów prawnych Banku,

  • Opiniowanie projektów wniosków i informacji dla organów statutowych Banku i działających w Banku komitetów,

  • Udział w projektach związanych z bankowością korporacyjną oraz udział w negocjacjach z klientami Banku.

Wymagania

  • Posiadasz tytuł zawodowy radcy prawnego,
  • Masz doświadczenie w zakresie spraw objętych ww. zadaniami (praca w firmie inwestycyjnej, w banku lub w firmie świadczącej obsługę firm inwestycyjnych lub banków),
  • Bardzo dobrze znasz język angielski,
  • Jesteś osobą dyspozycyjną,
  • Nie straszna Ci praca pod presją czasu,
  • Potrafisz organizować pracę własną,
  • Umiesz pracować w zespole,
  • Jeśli masz doświadczenie w pracy z jednostkami ryzyka kredytowego i znasz przepisy CRR, będzie to dodatkowy atut.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania,
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach,
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach,
  • System szkoleń i programów rozwojowych,
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Interesującą pracę w znanej, prestiżowej firmie;
  • Uczestnictwo w atrakcyjnych projektach.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Radca prawny Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Agent firmy inwestycyjnej Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 567
    19 698