Radca prawny / prawnik
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
ProPersona. Doradztwo & Rozwój
11. 9. 2024

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną agencją rekrutacyjną. Swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje wykorzystujemy do optymalnej realizacji projektów doradczych dla naszych Klientów (www.propersona.pl). Można nas znaleźć w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 17284.

Naszym Partnerem jest renomowana kancelaria prawnicza z Krakowa, w której prawo staje się narzędziem skutecznego działania. To nie tylko miejsce, gdzie Prawnicy reprezentują klientów przed sądami i instytucjami. To przede wszystkim centrum rozwiązań prawnych, które zapewnia kompleksową pomoc w złożonych i wymagających sprawach.

Zespół tworzy grupa prawników o różnorodnych specjalizacjach, co pozwala zapewnić wszechstronność usług oraz wysoki stopień ekspertyzy w poszczególnych dziedzinach prawa.

Kancelaria realizuje złożone procesy sądowe, wymagające nie tylko głębokiej wiedzy prawniczej, ale także znajomości obszaru finansów, rachunkowości oraz technicznych aspektów procesów sądowych. Ponadto skutecznie zarządza procesami inwestycyjnymi zarówno od strony inwestora, jak i wykonawcy, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Partnerów przy realizacji zleceń o wyższym poziomie trudności, głównie w obszarze procesów inwestycyjnych (duże inwestycje).
  • Przygotowanie strategii, a następnie obsługa procesu sądowego.
  • Przejmowanie części zadań w ramach złożonych postępowań sądowych, np.
  • procesy sądowe o wyższym poziomie trudności, wymagające wiedzy szczególnie z obszaru finansów, rachunkowości,
  • procesy sądowe o wyższym poziomie trudności, wymagające wiedzy technicznej, zarządzanie procesami inwestycyjnymi od strony inwestora oraz wykonawcy na wszystkich etapach,
  • Negocjacje umów o wysokim poziomie samodzielności.
  • Średnio złożone zagadnienia korporacyjne, np.
  • konsolidacja grupy kapitałowej,
  • zakup/przejęcie firmy w złożonych warunkach prawnych, ekonomicznych.
  • Istnieje perspektywa dalszego rozwoju poprzez zaangażowanie się w bardziej złożone projekty wymagające większej odpowiedzialności. W takiej sytuacji Radca Prawny otrzyma do współpracy 2-3 osobowy zespół.

Wymagania:

  • Uprawnienia Radcy Prawnego od co najmniej 5 lat.
  • Minimum 7 letnie doświadczenie w pracy w Kancelarii Prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych.
  • Wysoki poziom wiedzy merytorycznej, w zakresie prawa cywilnego oraz administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z obsługą przedsiębiorcy.
  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych negocjacji w zakresie umów cywilnoprawnych w imieniu klienta.
  • Doświadczenie w prowadzeniu trudnych sporów sądowych.
  • Doświadczenie w procesach mediacji.
  • Znajomość j. angielskiego lub innego języka obcego na poziomie min. B2 (mile widziane C1).
  • Dyspozycyjność do jednodniowych wyjazdów służbowych (0-5/mc).
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie.
  • Umiejętność rozwiązywania napotkanych trudności. Nastawienie na poszukiwanie rozwiązania oraz nowych możliwości.
  • Konsekwencja w działaniu oraz zorientowanie na cel.

Oferujemy:

  • Otwartą komunikację i efektywną współpracę bez korporacyjnych procedur i formalności.
  • Przyjazne środowisko oraz wysoką kulturę pracy.
  • Współpracę na podstawie umowy B2B.
  • Wynagrodzenie 16 000 - 22 000 PLN netto (na fakturę).
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa oraz system premiowy.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (8.00 - 10.00) oraz po okresie wdrożenia, pracę w systemie hybrydowym (4/1 - biuro/home office).
  • Kartę typu Multisport.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Szkolenia merytoryczne (wewnętrzne i zewnętrzne, 1-2 szkolenia na kwartał).
  • Ukierunkowanie na długofalową współpracę oraz stabilne zatrudnienie.
  • Wysoki poziom samodzielności oraz bezpośrednią współpracę z Partnerami, a w razie potrzeby wsparcie w realizacji działań.
  • Dużą autonomię i możliwość kreowania własnych pomysłów.
  • Dostęp do ciekawych, rozwojowych projektów.

  • Praca Kraków
  • Radca prawny Kraków
  • Prawnik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584