Radca prawny
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345980

Obowiązki

Cel stanowiska:

Zapewnia obsługę prawną Oddziału Zakładu.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

- wykształcenie wyższe (prawo)

- posiadanie uprawnień radcy prawnego (wpis na listę radców prawnych)

Mile widziane:

- minimum 6 lat pracy związanej z obsługą prawną

Wymagania dodatkowe:

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- znajomość ustaw: o systemie ubezpieczeń społecznych, o emeryturach i rentach z funduszu ubezpieczeń społecznych, o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny (z zaznaczeniem stanowiska i komórki organizacyjnej o które ubiega się kandydat)

- skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, uprawnienia i doświadczenie zawodowe

Dodatkowe informacje:

- skontaktujemy drogą mailową się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

- oferty niekompletne nie będą rozpatrywane

- oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane