Radca prawny / Adwokat / Aplikant / Doradca Obywatelski / Mediator - do punktów NPP i NPO
  • kujawsko-pomorskie
kujawsko-pomorskie, kujawsko-pomorskie, Polska
Stowarzyszenie SURSUM CORDA
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Stowarzyszenie Sursum Corda - jako organizacja uprawniona do prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej (NPP), nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego (NPO) na terenie całej Polski, na podstawie ustawy z dn. 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej - rekrutuje na 2025 r.:

Opis stanowiska

Pełnienie w 2025 r. stałych dyżurów w punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej (NPP) lub Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego (NPO) w wybranym powiecie/mieście i udzielanie świadczeń zgodnie z ww. ustawą.

MIEJSCE PRACY

wybrany powiat/miasto (lokalizacje punktów dostępne na https://zapisy-np.ms.gov.pl)

WYMIAR ZLECENIA

1-5 dni w tygodniu (pon.- pt., z wyłączeniem dni świątecznych), przez 4 godz. dziennie, od stycznia 2025 do grudnia 2025 r.

Wymagania
  • RADCA PRAWNY lub ADWOKAT
  • APLIKANT RADCOWSKI lub ADWOKACKI
  • DORADCA OBYWATELSKI - posiadane szkolenie z zakresu poradnictwa obywatelskiego lub ukończenie szkolenia w b.r.
  • MEDIATOR – ukończone szkolenie tematyczne + mile widziany wpis na liście Prezesa SO lub organizacji pozarządowej

Oferujemy

Forma współpracy:

kontrakt B2B (na FV) lub umowa zlecenie

Wynagrodzenie miesięczne:

5 stałych, 4-godzinnych dyżurów tygodniowo (bez względu na liczbę udzielonych świadczeń):

  • 4.700 zł brutto | NPO - doradca obywatelski
  • 4.500 zł brutto | NPP - prawnik, mediator

W przypadku dyżurów 1-4 dni w tygodniu wynagrodzenie miesięczne to iloczyn liczby stałych dni w tygodniu i kwoty 940 zł dla doradców obywatelskich lub 900 zł dla prawników i mediatorów.

Zapewniamy

  • całoroczną umowę na 2025 r. z największym w kraju wykonawcą zadań z zakresu NPP i NPO
  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne (m.in. koordynator-opiekun, oprogramowanie do zautomatyzowanego dokumentowania pracy)
  • wyposażone pomieszczenie (umeblowane, materiały papiernicze, drukarka/skaner, internet)
  • stałe, comiesięczne wynagrodzenie
  • możliwość wykonywania zleceń z edukacji prawnej za dodatkowym wynagrodzeniem

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Doradca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392