Radca Prawny/Adwokat
  • Opole
Opole, Opole, Województwo opolskie, Polska
Mędrecki, Wilk i Wspólnicy KAiRP
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii,
  • udział w rozprawach,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem.

Oczekiwania:

  • uprawnienia zawodowe adwokata/radcy prawnego
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań cywilnych, w tym reprezentacji Klientów na sali sądowej,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze przedsiębiorców oraz prowadzeniu postępowań gospodarczych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja czasu pracy,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o współpracę (B2B)
  • hybrydowy system pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z karty Multisport
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w podmiocie należącym do grupy kapitałowej spółki notowanej na GPW,
  •  przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  •  wsparcie w czynnościach administracyjno-biurowych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (dokument ten powinien zawierać imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia w formie elektronicznej z podanym nr ref.: MWiW/09/2024

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Opole
  • Radca prawny Opole
  • Adwokat Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392