Radca Prawny
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

radca-prawny-9

Obowiązki

  • samodzielna, bieżąca obsługa prawna spółki w zakresie umów dot. inwestycji i/lub zakupów materiałów i usług w PCC Rokita,
  • przygotowywanie niezbędnych umów związanych z dostawami usług inwestycyjnych,
  • opiniowanie umów dotyczących prac/ usług inwestycyjnych,
  • bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych.

Wymagania

  • uprawnienia radcy prawnego,
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe jako radca prawny,
  • doświadczenie w procesach związanych z prowadzeniem inwestycji budowlanych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego prawniczego i biznesowego,
  • gruntowna, w teorii i w praktyce, znajomość prawa handlowego, prawa cywilnego – zwłaszcza w zakresie prawa budowlanego oraz orzecznictwa sądowego w zakresie prawa budowlanego,
  • duża samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej w zakresie doradztwa prawnego.

Oferujemy

  • różnorodny zakres prowadzonych spraw,
  • możliwość współpracy z doświadczonymi prawnikami i doradcami w ramach wewnętrznego biura prawnego,
  • możliwość współracy z prawnikami z uznanych kancelarii ogólnopolskich i międzynarodowych,
  • współpraca w oparciu o umowę B2B,
  • świadczenie usług w siedzibie PCC Rokita w Brzegu Dolnym.

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914