Рracownik fizyczny do produkcji opakowań papierowych
  • Gogolin
Gogolin, Gogolin, Opolskie, Polska
Dreman
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Gogolin ( (30 km. od Opole) )
Miejsce rejestracji: Opole
Typ umowy: Zlecenie
Stawka:
4000,00 - 6200,00 PLN miesięcznie
24,00 PLN net-godzina
26,36 PLN na godzinę, jeśli masz mniej niż 26 lat lub z zaświadczeniem rezydenta podatkowego
28,10 PLN netto za godzinę jeśli jesteś studentem do 26 roku życia (wymagane zaświadczenie z uczelni)
Bonusy: Premii
Co 3 miesiące jest możliwość otrzymać dodatkową premie frekwencyjno-uznaniową - 500 zl.
Grafik: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota
Zmiany:
Pierwsza : 06:00 - 14:00
Druga : 14:00 - 22:00
Trzecia : 22:00 - 06:00
Ilość godzin w miesiącu: Minimum: 168
Praca w systemie 4 brygadowym: 4 zmiany nocne - 2 dni wolnego, 4 zmiany poranne - 1 dzień wolnego, 4 zmiany dzienne - 1 dzień
wolnego i t. d.
Możliwe nadgodziny.
Firma zapewnia za darmo:
legalne zatrudnienie
mieszkanie (250 zł/miesiąc сzynsz)
szkolenie BHP i badania lekarskie
rosyjsko/polsko/angielskojęzyczny koordynator
karta SIM operatora mobilnego
aplikacja mobilna Dreman
Opis oferty:
Praca w fabryce produkującej torby oraz opakowania papierowe. Firma jest jednym z czołowych liderów na rynku w Europie.
Pracownicy wykonują swoje obowiązki na hali w trybie stojącym, w otoczeniu hałasu maszyn.
Ważne: na terenie fabryki obowiązuje zakaz palenia.
Obowiązki:
odbiór gotowych toreb papierowych z maszyny i ich umieszczanie w pudełkach
drukowanie i naklejanie etykiet na gotowe pudełka (o wadze od 5 do 25 kg)
przygotowywanie gotowych rolek papieru do wysyłki
wyjmowanie gotowej rolki z maszyny, jej zwijanie, ważenie, naklejanie etykiety na zapakowaną rolkę
paletyzacja produktów
wprowadzanie danych do systemu oraz zmiana parametrów (wielkość i szerokość opakowań)
kontrola jakości produktów
praca ze skanerem
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania wobec kandydatów:
podstawowa znajomość obsługi komputera
chęć do pracy
Wymagania formalne:
zatrudnienie na wizie/specustawie minimum 4 miesiące lub paszport biometryczny 90 dni
posiadanie prawa jazdy kat. B
Wymagania:
chęć do nauki i odpowiedzialność
znajomość obsługi komputera i umiejętność pracy ze skanerem
zdolności manualne
doświadczenie w pracy na produkcji/fabryce
wymagane rozumienie języka polskiego
Dodatkowe informacje:
Musisz mieć przy sobie zestaw pościeli (kołdrę, prześcieradło, poszewkę na poduszkę)
Pościel można kupić lokalnie w najbliższym sklepie Pepco
Numer KRAZ 12552
Zapewniamy zakwaterowanie na czas rejestracji w Opolu albo Wrocławiu o wartości 100 zł z pierwszej wypłaty
Polityka prywatności: https://dreman.pl/pl/privacy-policy/
Możliwa rekompensata w wysokości 500 zł/miesiąc przy posiadaniu własnego mieszkania i dojeździe do pracy (sprawdzać w biurze)
Możliwość wyrobienia karty pobytu na 3 lata

  • Praca Gogolin
  • Pracownik fizyczny Gogolin
  • Pracownik produkcji Gogolin
  • Gogolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521