Raca Produkcyjna w Gliwicach/UoP/Atrakcyjne Warunki
  • Gliwice,Zabrze
raca Produkcyjna w Gliwicach/UoP/Atrakcyjne Warunki
śląskie, Gliwice,Zabrze, śląskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w branży motoryzacyjnej? Dołącz do nas!

Jeśli szukasz nowych wyzwań, jesteś otwarty na rozwój i gotowy do nauki – mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod strukturę klienta po 6 miesiącach

Zatrudnienie od zaraz – zacznij od razu!

Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka godzinowa + dodatki od 4 do 6 zł brutto/h

Dofinansowanie do stołówki – 8,50 zł brutto/dzień

Dodatek do transportu – 6,00 zł brutto/dzień

Dodatek adaptacyjny – 5,00 zł brutto/dzień

Premie stażowe i frekwencyjne

Wymagania

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Obsługa urządzeń pomiarowych
  • Realizacja planu produkcyjnego

Czego oczekujemy?

  • Chęci i zaangażowania
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Gotowy na nowe wyzwania? Zadzwoń pod numer 7-2-5-2-5-2-5-8-2 lub wyślij SMS o treści "Gliwice" – oddzwonimy z wszystkimi szczegółami!

Spotkania rekrutacyjne codziennie!

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087