Quality Specialist with French (FMCG Food)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
SalesHR
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymywanie harmonogramów weryfikacji procesów i analiz
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną, aktualizacja trackerów i ścieżek krytycznych, zatwierdzanie grafik, odpowiadanie na zapytania od zespołu obsługi klienta oraz wsparcie administracyjne
  • Prowadzenie dochodzeń w sprawie skarg, analiza przyczyn źródłowych oraz wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Wsparcie w codziennych decyzjach dotyczących kontroli jakości przy współpracy z Kierownikiem Linii, zdobywanie doświadczenia i zwiększanie świadomości komercyjnej wszystkich kategorii produktów
  • Zbieranie danych dotyczących wydajności jakościowej, tworzenie i wydawanie miesięcznych raportów

WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie oraz angielskiego (B2)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w środowisku zapewnienia jakości najlepiej na rynek francuski
  • Dokładność i skrupulatność w wprowadzaniu danych i prowadzeniu dokumentacji
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Biegłość w obsłudze komputera i łatwość poruszania się między różnymi systemami
  • Elastyczność i umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska biznesowego

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę, otwartość na oczekiwania finansow
  • umowę o pracę, praca w systemie 3 dni z domu 2 dni z biura
  • premie roczne
  • regularne coroczne podwyżki
  • bonusy świąteczne
  • dodatki finansowe do wakacji
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • bogaty pakiet benefitów : karta multisport, ubezpieczenie medyczne
  • możliwość realnego rozwoju w firmie o przychodach powyżej 2 mld PLN

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851