QA Tester
  • Warszawa
QA Tester
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
rynekpierwotny.pl
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Property Group Sp. z o.o.

RynekPierwotny.pl to największa wyszukiwarka nowych mieszkań i domów w Polsce. Nasz portal tworzą energiczni i ambitni ludzie, z których każdy ma wpływ na rozwój firmy. Aplikuj, jeśli chcesz przenieść swoją karierę na wyższy poziom

QA Tester

Miejsce pracy: Warszawa

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku testera manualnego (minimum 1-2 lata)
  • znajomość procesów testowania i technik testowania oprogramowania
  • umiejętność tworzenia przypadków testowych oraz scenariuszy testowych
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych. Rozumienie technologii HTML / CSS, JavaScript, Ajax
  • znajomość narzędzi do zarządzania testami i raportowania błędów (np. JIRA, TestRail)
  • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania z uwzględnieniem CI / CD
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość JavaScript
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów
  • znajomość metodologii Agile/Scrum
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
  • doświadczenie w branży nieruchomości

Zakres zadań:

  • planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie testów manualnych aplikacji webowej
  • tworzenie scenariuszy testowych na podstawie wymagań biznesowych i technicznych
  • raportowanie oraz dokumentowanie wyników testów
  • wykrywanie, zgłaszanie i śledzenie błędów w systemie
  • współpraca z zespołem deweloperów, analityków i innych testerów w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu
  • udział w przeglądach wymagań oraz spotkaniach projektowych
  • dostarczanie opinii oraz sugestii w celu poprawienia jakości testowanych produktów pod względem UI / UX

Oferujemy:

  • konkurencyjne warunki współpracy
  • najlepszą atmosferę pracy
  • zaawansowany stack technologiczny i interesujące rozwiązania
  • limitowana praca zdalna
  • codziennie świeże owoce i warzywa bez limitów
  • współpracę z energicznym i profesjonalnym zespołem
  • możliwość rozwoju w ramach firmy - regularne szkolenia techniczne
  • lokalizację biura nieprzyzwoicie blisko stacji metra Wierzbno
  • opiekę medyczną PZU i ubezpieczenie na życie (do skorzystania za życia ;) ) oraz kartę sportową
  • nagrody jubileuszowe
  • pracę dla lidera w branży nowych nieruchomości
  • pracę dla polskiej firmy istniejącej od 15 lat i z szerokimi aspiracjami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588