QA Tester
  • Kraków
QA Tester
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
S-Labs
16. 9. 2024

Poszukujemy Mid QA Testera do pracy nad nowoczesnym systemem automatyki domowej Appartme oraz aplikacjami mobilnymi. Jeśli masz doświadczenie w testowaniu i chcesz rozwijać się w obszarze testów automatycznych, integracji sprzętowych i nowych technologii, to stanowisko może być dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Testowanie systemu automatyki domowej oraz aplikacji mobilnych.
  • Rozwój systemów testów automatycznych opartych o integracje sprzętowe.
  • Tworzenie i rozwój testów automatycznych przy użyciu frameworków PyTest, Appium, Cucumber BDD.
  • Analiza i raportowanie wyników testów, identyfikacja błędów.
  • Współpraca z zespołem programistów i inżynierów nad doskonaleniem systemu.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży IT na stanowisku QA.
  • Znajomość frameworków testowych: PyTest, Appium, Cucumber BDD.
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki.
  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami i raportowania błędów.
  • Mile widziane: doświadczenie w testowaniu urządzeń IoT.

Oferujemy:

  • Praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu automatyki domowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze testów automatycznych.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej.

  • Praca Kraków
  • Tester Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584