QA Specialist (manual)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Efigence S.A.
11. 9. 2024

Cześć, fajnie, że tu zajrzałeś(-łaś) . Otwórz się na zmiany z Efigence! Jesteśmy technologiczną firmą założoną w 1995 roku, której priorytetem są przede wszystkim ludzie. Zespół ponad 150 pasjonatów technologii pozwolił nam zrealizować setki projektów w sektorach bankowości, ubezpieczeń, e-commerce i innych. Wiele z nich zdobyło uznanie, zdobywając nagrody w prestiżowych konkursach. Zostaliśmy również wyróżnieni miejscem na liście "The FinTech 50", która prezentuje najważniejsze przedsiębiorstwa z branży FinTech. Dołącz do nas i wspólnie kreujmy przyszłość w fascynującym świecie technologii.

Przejdźmy do konkretów:

Szukamy testera manualnego, który dołączy do 10 - osobowego zespołu (2 testerów automatyzujących i 7 testerów manualnych + 1 team leader).

Twoje zadania :

  • Testy manualne aplikacji mobilnych i webowych
  • Tworzenie planów testów
  • Tworzenie scenariuszy testowych
  • Raportowanie błędów

Kogo szukamy :

  • Masz min. 2 - letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych.
  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile/Scrum).
  • Znasz narzędzia do zarządzania testami (np. JIRA, AzureDevOps,TestRail, TestFlight).
  • Potrafisz myśleć analitycznie i samodzielnie rozwiązywać problemy.
  • Masz silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Jesteś dokładny w dokumentowaniu oraz raportowaniu błędów.
  • Potrafisz pracować pod presją i zarządzać wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim.
  • Podstawowa znajomość języków programowania i narzędzi do testowania automatycznego będzie dodatkowym atutem.

Czego możesz się u nas spodziewać?

  • Pracy hybrydowej (raz w tygodniu w biurze)
  • Luźnej atmosfery i partnerskich relacji
  • Pracy ze znanymi i międzynarodowymi markami
  • Budżetu szkoleniowego na Twój rozwój
  • Ludzi, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem (np. podczas naszych spotkań Wednesday Wisdom i śniadań technologicznych)
  • Swobody w działaniu – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły
  • Benefitów, tj. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, lekcje angielskiego
  • Zespołu, w którym liczy się zaufanie i feedback
  • Braku dress code’u – lubimy czuć się swobodnie ✌

Tak rekrutujemy:

  1. Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie – prześlij swoje CV i poznajmy się lepiej!
  2. Spotkanie online z bezpośrednim szefem i HR –> porozmawiajmy o konkretach – o Twojej roli, doświadczeniu i planach oraz o tym, jacy jesteśmy i co możemy Ci zaoferować.
  3. Feedback –> nie znikniemy w tajemniczych okolicznościach, chcemy, żebyś wiedział(a) na czym stoisz.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536