QA Specialist
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Angry Nerds
16. 9. 2024

Hej! Jesteśmy Angry Nerds i zapraszamy Cię do naszego świata apek mobilnych i webowych!

O Angry Nerds słów kilka:

Software House | 8 lat na rynku | ok. 100 osób na pokładzie | 545 zrealizowanych projektów

Twój zakres obowiązków:

  • Testowanie manualne aplikacji mobilnych i webowych oraz współpraca z teamem projektowym i z klientem,
  • Identyfikowanie problemów i błędów, tworzenie scenariuszy testowych,
  • Udział w analizowaniu wymagań i planowaniu projektu oraz tworzeniu harmonogramu i dokumentacji projektowej.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3-letnie komercyjne doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych, webowych i testowaniu API (w tym min. rok doświadczenia w testowaniu urządzeń z systemem Android),
  • Doświadczenie z testami niefunkcjonalnymi, takimi jak testy wydajnościowe i testy użyteczności (preferowane urządzenia mobilne),
  • Doświadczenie z narzędziem Jira (XRay) lub narzędziami podobnymi,
  • Znajomość metodologii zapewniania jakości oprogramowania oraz efektywnych strategii i najlepszych praktyk testowania,
  • Zdolność do zrozumienia wymagań, specyfikacji i dokumentacji technicznej,
  • Doświadczenie w tworzeniu właściwych i dobrze ustrukturyzowanych test planów i przypadków testowych,
  • Znajomość terminów technicznych, które ułatwią sprawną komunikację z zespołem i klientem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z klientem,
  • Dbałość o szczegóły, analityczne myślenie i umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność organizowania i priorytetyzowania zadań.

Docenimy również:

  • Doświadczenie w automatyzacji testów (np. praca z Appium, Selenium),
  • Znajomość co najmniej jednego języka programowania (preferowane: Java, TypeScript, JavaScript),
  • Znajomość GITa lub innego systemu kontroli wersji,
  • Znajomość narzędzi do testowania API i UI.

Zapewnimy Tobie:

  • Pracę w pełni zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy, dobre dla rannych ptaszków i nocnych marków,
  • Służbowy sprzęt i budżet na akcesoria,
  • Roczny budżet szkoleniowy,
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego i opieki medycznej (także przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B),
  • Budżet integracyjny,
  • Pracę w firmie o płaskiej strukturze w zgranym zespole Nerdów :)

Proces rekrutacji:

  1. Rozmowa z działem HR: ok. 40 min – chcemy poznać się lepiej!
  2. Weryfikacja techniczna w formie videocalla z naszymi specjalistami: ok. 1.5 h.
  3. Decyzja i feedback z przebiegu rekrutacji.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584