QA Manual Tester
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
Power Media
1. 9. 2024

Naszym klientem jest duńska firma, która jest pionierem w rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania treścią przedsiębiorstwa. Firma pełni kluczową rolę jako główny dostawca dla różnorodnych firm i organizacji w Danii, obsługując ponad 300 klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje doświadczonych testerów manualnych, którzy odegrają kluczową rolę w zespole developerskim. Twoim głównym celem będzie zapewnienie jakości obecnych i przyszłych rozwiązań firmy.

Osoba na tym stanowisku dołączy do nowoutworzonego zespołu w Warszawie, aby wesprzeć istniejący zespół developerski zlokalizowany w Kijowie i w Gruzji oraz główną siedzibę firmy w Danii.

Praca hybrydowa - Warszawa ( 2 dni z biura / 3 dni zdalnie )

Zakres obowiązków: Stanowisko obejmuje manualne testowanie różnych modułów funkcjonalnych w Systemie Zarządzania Dokumentami. W zakres obowiązków będzie m.in., przeprowadzanie testów dymnych, testów regresji i testów użyteczności. Rozwiązania opierają się na platformach Microsoft oraz kilku standardowych integracjach z innymi systemami, takimi jak SharePoint 365.

Stanowisko koncentruje się na wzmacnianiu umiejętności w zakresie testów manualnych, więc oferta pracy nie jest skierowana do kandydatów, których zainteresowania koncentrują się na rozwoju w kierunku automatyzacji testów. Poszukujemy entuzjastów testów manualnych, osób chcących poświęcić się ciągłemu doskonaleniu w tej dziedzinie, dla których długoterminowa praca wyłącznie przy testowaniu manualnym zgodna jest z preferencjami i celami zawodowymi.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Uop lub B2B
  • Unikalną, nieformalna i przyjazną kulturę organizacyjną skoncentrowaną na relacjach społecznych
  • Dynamiczne środowisko pracy, stwarzające możliwość pełnego zaangażowania i rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • Co najmniej trzy letniego doświadczenia w manualnym testowaniu aplikacji desktopowych lub webowych
  • Umiejętności pisania przypadków testowych.
  • Doświadczenia w analizie wymagań testowych.
  • Doświadczenia w projektowaniu i planowanie testów.
  • Doświadczenia w testach użyteczności.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Akademickiego wykształcenia informatycznego na poziomie specjalisty lub magistra w dziedzinie informatyki lub inżynierii.
  • Strukturalności, staranności i dbałości o szczegóły.
  • Umiejętności efektywnej pracy w zespole.
  • Pozytywnego podejścia i komunikatywnej osobowości

Mile widziane:

  • Podstawowa wiedza z zakresu SQL będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie z Microsoft TFS/Azure DevOps

CV w języku angielskim

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536