QA Manager
  • Warsaw
QA Manager
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
WHATJOBS
6. 5. 2024

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Dla naszego klienta, wiodącego gracza na rynku technologicznym, poszukujemy doświadczonego Kierownika ds. Zapewniania Jakości. To firma IT specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań oprogramowania oraz wsparciu technicznym najwyższej klasy. Zespół pasjonatów IT dąży do spełnienia i przewyższenia oczekiwań swoich klientów, zapewniając im przewagę konkurencyjną na rynku.

QA Manager

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Prawa autorskie (15-20% wynagrodzenia);
  • System premii rocznych;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Budżet szkoleniowy;
  • Korzyści sportowe.

Obowiązki:

  • Zarządzanie działem QA;
  • Wdrażanie testów automatycznych w organizacji;
  • Udział w transformacji praktyk DevOps organizacji na CI/CD;
  • Dokumentowanie i nadzorowanie procesu testowania, w tym testów automatycznych;
  • Prawidłowe planowanie testów dla każdego sprintu, dokumentacja testów (korzystając z TestRail) i ich wykonanie podczas sprintu (Scrum, Kanban);
  • Planowanie i koordynowanie działań zespołu QA;
  • Identyfikacja możliwości usprawnienia.

Wymagania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku porównywalnym w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania;
  • Znajomość narzędzi do testów manualnych, testów automatycznych oraz strategii ich wdrażania w organizacji;
  • Doświadczenie w zarządzaniu, w tym określanie celów, zarządzanie wynikami oraz rozwój zespołu;
  • Doświadczenie w metodologiach CI/CD, idealnie z wcześniejszym zaangażowaniem w przechodzenie praktyk DevOps ku ramom CI/CD na poprzednich stanowiskach;
  • Doświadczenie w Rozwoju Sterowanym Testami (TDD);
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację z interesariuszami z Wielkiej Brytanii.

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikaty i ukończenie szkoleń z zakresu zapewnienia jakości.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    126 572
    20 278