QA Engineer
  • Żory
QA Engineer
Żory, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory
DTP, Digital Technology Poland
5. 9. 2024

DTP, Digital Technology Poland dostarcza innowacyjne Software & Hardware w obszarze Industry 4.0. Pracuje z nami ponad 300 ekspertów gotowych zrealizować projekt od pomysłu do finalnego produktu. Nasze zespoły zlokalizowane są w Cieszynie, Zielonej Górze i Poznaniu.

Obszary w których pracujemy to: Serwisy chmurowe, Internet rzeczy, Sztuczna inteligencja, Big Data, systemy Embedded oraz Automatyka i robotyka. Intensywnie się rozwijamy, odpowiadając na zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, w których łączymy pasję do innowacji z bezkompromisowym dbaniem o jakość.

Poszukujemy testerów oprogramowania, którzy wzmocnią zespoły pracujące we współpracy z Rittal – firmą z macierzystej grupy kapitałowej Friedhelm Loh. Nasze teamy wytwarzają software będący zintegrowanym systemem rozwiązań dla obszaru elektrotechniki i automatyki w nowoczesnym przemyśle.

Typ umowy: Umowa o pracę

Forma pracy: hybrydowa lub stacjonarna

Lokalizacja biura: Graniczna 79, Cieszyn (bezpośredni zjazd z S52)

Twoje zadania

  • Identyfikowanie oraz analizowanie wymagań biznesowych i systemowych aplikacji
  • Planowanie, opisywanie i realizowanie scenariuszy i przypadków testowych
  • Wykonywanie testów manualnych
  • Konfigurowanie środowiska testów automatycznych (CI/CD)
  • Implementacja scenariuszy testów automatycznych (API i E2E)
  • Analiza wyników testów i zgłaszanie błędów
  • Współpraca z zespołem testerskim i developerskim
  • Ocenianie procesu testowania i rekomendowanie zmian w tym zakresie
  • Współtworzenie firmowego standardu pisania testów

Oferujemy:

  • Innowacyjne i długofalowe projekty w dziedzinie Industry 4.0
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Stabilne środowisko biznesowe
  • Pracę w zespole tworzącym mieszankę doświadczenia z młodością
  • Onboarding w Heroes Academy – wewnętrzny system szkolenia pod okiem mentora
  • Bezpłatny dostęp do platformy Udemy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich w znaczącym stopniu dofinansowane przez firmę
  • Finansowaną przez firmę kartę MyBenefit (MultiSport / MultiLife)
  • Lunche, takie jak lubisz na koszt firmy
  • Pracę w systemie hybrydowym lub stałe miejsce w biurze
  • Krótszą pracę w piątki
  • Godzinę rozpoczęcia pracy wg Twojej deklaracji (7.00-9.00)
  • Niekorporacyjną atmosferę i brak dress codu
  • Wspólną celebrację sukcesów i innych wyjątkowych dni

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu testowania oprogramowania
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testów i przypadków testowych
  • Doświadczenie w automatyzacji testów (API / E2E)
  • Znajomość języków skryptowych (JavaScript)
  • Zdolności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej oraz udział w spotkaniach z międzynarodowym zespołem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność przekazywania uwag
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do pracy w wybranych dniach w biurze w Cieszynie (Graniczna 79, bezpośredni zjazd z S52)

Mile widziane

  • Znajomość frameworków takich jak np. Playwright, Nightwatch.js, Cypress
  • Znajomość JMeter
  • Umiejętności pracy z Microsoft Azure DevOps
  • Certyfikacja z obszaru testów

  • Praca Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544