QA Engineer
  • Wrocław
QA Engineer
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Trans.eu Group SA
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z interesariuszami w celu zrozumienia wymagań biznesowych i funkcjonalnych.
  • Opracowanie planu testowego oraz tworzenie planu testów.
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, regresyjnych oraz end-to-end (manualnych).
  • Rejestrowanie wyników testów i zgłaszanie błędów w systemie zarządzania.
  • Współpraca z zespołem deweloperów oraz testerów w ramach projektów.
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych oraz raportowanie wyników testów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania, w tym testów manualnych.
  • Umiejętność tworzenia planów testów, scenariuszy testowych oraz raportów.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami (np. JIRA, TestRail, Zephyr, Xray).
  • Doświadczenie w testowaniu z użyciem metodologii Agile/Scrum.
  • Umiejętność współpracy z interesariuszami i zespołami technicznymi.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pyszne śniadania, soki, herbatę i kawę (również mleka roślinne) w biurze.
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed oraz kartę Multisport.
  • Masaże odciążające kręgosłup.
  • Zespołowy budżet szkoleniowy.
  • Dofinansowanie do stanowiska pracy w domu, w tym możliwość zamówienia dodatkowego sprzętu.
  • Eventy integracyjne oraz vouchery podarunkowe i bony świąteczne.
  • Dostęp do ośrodka wczasowego nad jeziorem.
  • Możliwość dołączenia do sekcji sportowych w firmie.
  • Dla osób na UoP – dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Jeśli jesteś osobą z pasją do testowania i dbasz o jakość dostarczanych produktów – zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392