QA Automation Engineer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Link Group
20. 9. 2024

Stawka: OPEN

Lokalizacja: Warszawa (2 dni/tydzień z biura)

Rekrutacja: 1-2 rozmowy

Typ umowy: Zastępstwo na maksymalnie 17 miesięcy

Twoje zadania:

  • Praca w zespole scrumowym, bliska współpraca z biznesem w celu dostarczania wartości i analizy wymagań biznesowych do automatyzacji testów.
  • Prowadzenie działań związanych z automatyzacją testów, projektowanie frameworku automatyzacji i rozwijanie zestawów testów automatycznych.
  • Przyczynianie się do wysokiej jakości rozwiązań, w tym testowania eksploracyjnego, integracyjnego i wydajnościowego.
  • Przygotowywanie wyników testów automatycznych, analiza wyników i rekomendowanie działań naprawczych oraz zarządzanie ryzykiem produktu i projektu.
  • Wspieranie członków zespołu w implementacji jakości w procesie tworzenia oprogramowania poprzez praktykowanie TDD (Test-Driven Development).

Wymagania:

  • Solidne doświadczenie w obszarze inżynierii jakości, w tym praktyczna znajomość inżynierii oprogramowania UI, testowania, frameworków i automatyzacji.
  • Umiejętność pracy w zespole z nastawieniem „can-do” oraz zdolność do efektywnej komunikacji z różnymi interesariuszami.
  • Doświadczenie w automatyzacji testów aplikacji webowych i API end-to-end.
  • Znajomość języka C# na poziomie zaawansowanym.
  • Doświadczenie w tworzeniu kompleksowej automatyzacji testów UI.
  • Znajomość narzędzi takich jak Selenium, NUnit, RestSharp, Azure DevOps

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848