Python Developer
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Avenga
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Full Stack Deweloper:

Python+DJango+React.js

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologiach Python, Django
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności
  • Optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu)
  • Udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności oraz technologii
  • Weryfikowanie jakości oprogramowania

Oczekiwane umiejętności:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python.
  • Doświadczenie minimum 3 lata z użyciem: java script, react, redux, gotowych komponentów i szablonów react, css, react native, jquery przy wytwarzaniu UI na poziomie zawansowanym.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem framework Django
  • Doświadczenie w pracy z rozproszonym systemem kontroli wersji, np. GIT
  • Znajomość SQL
  • Znajomość systemów budowania i continuous integration
  • Znajomość REST API
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego korzystania z dokumentacji technicznej
  • Zdolność do analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiazywania zadań

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z metodologią Agile
  • Doświadczenie w pracy z JIRA
  • Doświadczenie Postgre SQL
  • Doświadczenie w code review
  • Znajomość systemów continous deployment
  • Znajomość: Gerrit, Jenkins, Sentry, Bitbucket, Influx, Grafana, GitHub, Linux.
  • Znajomość java script, react, redux, gotowych komponentów i szablonów react, css, react native, jquery, tworzenie aplikacji od podstaw z użyciem ww. technologii w architekturze frontend/backend API.

Biuro mieści się w Warszawie - głównie praca zdalna, ale mile widziana hybryda, np. raz w miesiącu lub na kwartał.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713