Python Developer - Digital Operation
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
T-Mobile Polska S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

-        Automatyzacja procesów operacyjnych jak np zgłoszenia od klientów czy trouble shooting

-        Dbanie o rozwój zarówno siebie, jak i pozostałych członków zespołu, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi technologiami

-        Wizualizacja i raportowanie postępów efektów pracy w obszarze automatyzacji

-        Zbieranie i realizacja wymagań od interesariuszy

Wymagania:

-        Posiadasz co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy jako Python Developer

-        Bardzo dobra znajomość PYTHON oraz SQL

-        Nie jest Ci obca architektura mikroserwisowa oraz CI/CD (Jenkins, Docker, Kubernetes)

-        Mile widziana znajomość Baz danych, takie jak: MongoDB, PostgreSQL, Oracle

-        Potrafisz deployować rozwiązania na chmurę AWS

-        Znasz i stosujesz podejście Customer Centric

-        Jesteś nastawiony na sukces swój, jak i całego zespołu

-        Nie kierujesz się schematami, myślisz pozytywnie i nieszablonowo

-        Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (B2+)

-        Znasz frameworki, takie jak Joblib, spaCy, Panda, Celery

-        Dbasz o swój rozwój i inspirujesz do tego innych

-        Mile widziana wiedza z zakresu statystyki, machine learning, data science

Oferujemy:

Poszukujemy Programistę Python do zespołu 10-cio osobowego zajmującego się automatyzacją procesów operacyjnych, takich jak np. Customer Complaints, czy Trouble shooting oraz automatyzację w obszarze NT & IT monitoring, głównie po ot by poprawić doświadczenia naszych Klientów.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1.      Analiza CV

2.      Spotkanie z Rekruterem

3.      Spotkanie z Managerem

4.      Witaj w T-Mobile :)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584