Python Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
VlogIT
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Rozwój hurtowni danych w Pythonie, Snowflake i MySQL
  • Migracja procesów z MySQL do Snowflake
  • Praca zgodna z metodyką Scrum
  • Projekt: rozwój usługi finansowej typu pay later dla e-commerce w obszarze hurtowni danych i BI

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość Pythona poparta kilkuletnim doświadczeniem (znajomość wybranych bibliotek, wzorców projektowych, programowania wielowątkowego)
  • Doświadczenie w wykorzystaniu Pythona do pracy w obszarze DWH/ETL (najchętniej razem z MySQL lub/i Snowflake)
  • Praktyczna znajomość narzędzi takich jak Jira, Bitbucket, Confluence, TeamCity
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z zespołem
  • Doświadczenie w pracy z Docker
  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju oprogramowania finansowego oraz znajomość Kubernetes i AWS

Oferujemy:

  • Umowa B2B w tzw. body leasingu
  • Stawka godzinowa 130-160 zł + VAT
  • Płaska struktura, swobodna atmosfera pracy, elastyczne godziny
  • Praca zdalna 100%

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851