Python Developer
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Masovian Voivodeship, Polska
STABILIS.IO
11. 6. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem technologicznym, tworzącym rozwiązania informatyczne do optymalizacji produkcji przemysłowej. Mamy grupę stałych klientów korzystających z naszego rozwiązania STABILIS®MES oraz uruchomiliśmy nasze pierwsze rozwiązanie SaaS dla fabryk ( Poszukujemy osób, które wspólnie z nami zechcą rozwijać markę STABILIS®.

Nasze autorskie oprogramowanie – platforma low-code – bazuje na technologii programowania za pomocą diagramów blokowych na wszystkich warstwach logicznych: integracyjnej, funkcjonalnej, sterowania interfejsem oraz zarządzania złożonymi układami rozproszonych elementów. Dzięki niej bardzo szybko tworzymy dedykowane interfejsy i systemy zbierające oraz przetwarzające dane w czasie rzeczywistym.

Ze względu na skalę i wielką wartość urządzeń, którymi sterujemy oraz wymaganą niezawodność naszych rozwiązań hołdujemy najlepszym praktykom związanym z produkcją oprogramowania i jego testom.

Poszukujemy profesjonalistów, którzy pomogą nam rozwijać i wdrażać naszą technologię w fabrykach, a także rozwijać nasz framework z własnym środowiskiem wytwórczym i IDE.

Twoje zadania:

  • budowa dedykowanych aplikacji dla klientów w oparciu o nasz framework,
  • tworzenie specyficznych komponentów do frameworku na potrzeby wdrożeń (np. integracja hardwareu takiego jak sterowniki PLC, czytniki RFID itd.),
  • rozwój naszego frameworku oraz produktów.

Wymagania (obowiązkowe):

  • minimum 2 lata zawodowego doświadczenia w programowaniu Python lub studia kierunkowe
  • Python 3 / asyncio / SQLAlchemy / pydantic
  • PostgreSQL
  • OOP
  • git
  • Linux
  • pytest

Dodatkowymi atutami będzie:

  • doświadczenie z pracy z hardwareem przemysłowym (sterowniki PLC)
  • znajomość metodologii BPMN
  • Znajomość technologii Docker

Profil poszukiwanej osoby:

  • programowanie jest Twoją pasją,
  • chcesz się rozwijać,
  • lubisz ambitne zadania,
  • dobrze czujesz się w pracy zespołowej,
  • lubisz mieć wpływ na projekt,
  • potrafisz samodzielnie organizować sobie pracę,
  • lubisz brać odpowiedzialność za zadania do A do Z,
  • odnajdujesz się w zwinnych metodykach projektowych (Scrum),
  • bliskie są Ci wartości i podstawy Scruma, takie jak: samozarządzanie, Lean, empiryzm, udoskonalanie, zaangażowanie, szacunek.

W codziennej pracy korzystamy z:

  • Jira
  • Gitlab CI/CD
  • Ansible
  • Docker
  • RabbitMQ
  • Grafana

Oferujemy:

  • długofalową współpracę full-time,
  • formę zatrudniania B2B,
  • hybrydowy, elastyczny model pracy,
  • środowisko pracy oparte na szacunku, uznaniu wkładu każdej osoby z zespołu oraz wolne od przemocy psychicznej (inaczej: mobbing),
  • wsparcie ze strony bardziej doświadczonych osób z zespołu,
  • brak dress code i nieformalną atmosferę,
  • biuro na Starym Mokotowie w Warszawie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851