Python Developer
  • Legnica
Legnica, Legnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Selsey Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • rozwój wewnętrznych systemów wspierających biznes zgodnie z wymaganiami użytkowników
  • tworzenie i optymalizacja funkcji wspierających sprzedaż online
  • automatyzacja procesów biznesowych i integracja z zewnętrznymi systemami
  • analiza i wdrażanie rozwiązań poprawiających doświadczenie użytkowników.
  • projektowanie i implementacja mikroserwisów
  • zapewnienie komunikacji między usługami za pomocą REST, Kafka lub innych
  • utrzymanie wysokiej wydajności i skalowalności aplikacji
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach projektowych
  • dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami z resztą zespołu
  • współpraca z innymi programistami, testerami i menedżerami projektu

Oczekiwania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku Python
  • znajomość frameworków webowych (FastAPI, Django itp.)
  • doświadczenia w pracy z Odoo lub chęci szybkiego przyswojenia tej technologii
  • wiedzy na temat mikroserwisów i konteneryzacji (Docker)
  • znajomości systemów kontroli wersji (Git)
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • komunikatywność i zdolność do współpracy z innymi osobami

Mile widziane:

  • doświadczenie w e-commerce
  • praktyczna znajomość dowolnego systemu klasy ERP/CRM
  • znajomość SQL-a oraz doświadczenie z PostgreSQL

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • elastyczny czas pracy
  • dużo wyzwań i możliwość udziału w ciekawych projektach
  • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej w komfortowym nowoczesnym, klimatyzowanym biurowcu w dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • pracę w zgranym zespole
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, możliwość zakupu produktów ze sklepu Selsey na preferencyjnych warunkach, rabaty w Cafe Selsey

  • Praca Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584