Purchasing Specialist - Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Beliani
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie kierunku rozwoju kategorii produktowej
  • Współpraca z działem planowania zamówień
  • Składanie zamówień
  • Śledzenie trendów meblarskich
  • Wprowadzanie nowych produktów do asortymentu
  • Udział w wydarzeniach branżowych
  • Bieżący kontakt z dostawcami zagranicznymi
  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Kreatywność, sumienność i skrupulatność
  • Zapał do pracy i gotowość na pracę pełną wyzwań
  • Zainteresowanie projektowaniem wnętrz i trendami w branży meblarskiej

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum miasta
  • Umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w miłej atmosferze w świetnym zespole
  • Pełen zakres szkoleń i praktyczne wdrożenie do pracy
  • Jasną ścieżkę kariery, w równościowym środowisku pracy
  • Rzeczywisty wpływ na asortyment firmy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Brak sztywnych struktur

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • pakiet relokacyjny
  • 26 dni wolnych niezależnie od stażu pracy

Rekrutacja

  • Proces rekrutacji odbywa się jedynie w formie stacjonarnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy! - odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Beliani

Beliani to międzynarodowa, działająca z sukcesem w 17 krajach firma. Oferujemy stylowe designerskie meble zarówno do domu jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Łącznie zatrudniamy ponad 600 utalentowanych pracowników. Naszym celem jest osiągnięcie 10-krotnego wzrostu w najbliższych latach.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko w wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087