Purchase and Development Specialist
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Silesian Voivodeship, Polska
NAMYANG NEXMO POLAND Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców komponentów.
  • Pozyskiwanie nowych komponentów zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem.
  • Bezpośredni kontakt z dostawcami – odwiedzanie i kontrola dostawców.
  • Sporządzanie NDA, materiałów RFI i wysyłanie ich do dostawców.
  • Otrzymywanie i weryfikowanie RFI i analizy GAP.
  • Udział w wyborze nowych dostawców i tworzeniu umów.
  • Audytowanie procesu rozwoju produktu (w tym FPCS).
  • Nadzór nad wymogami wewnętrznymi od fazy rozwoju do fazy masowej produkcji.
  • Kontrola zgodności cen, kontrola faktur.
  • Opracowywanie analiz rynkowych, raportów oraz zestawień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - techniczne.
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pozyskiwaniu dostawców na rynku europejskim.
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania dostawami.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, interpersonalne i negocjacyjne.
  • Umiejętność sporządzania analiz i raportów.
  • Znajomość rysunku technicznego, urządzeń procesowych, przyrządów pomiarowych
  • i systemów zarządzania jakością.
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Nastawienie na skuteczność i osiągnięcie wyznaczanych celów.
  • Uczciwość i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat.
  • Świadczenia socjalne.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Prosimy o przesyłanie CV również w języku angielskim.

Firma Namyang Nexmo Poland Sp. z o.o. to firma ceniąca sobie równowagę pomiędzy tworzeniem specyficznej wartości, troską o klienta, a także poszanowaniem pracowników.

Celem firmy jest dążenie do doskonałości poprzez realizację wymagań stawianych przez klienta

oraz wysokie standardy technologiczne.

Firma zajmuje się montażem części do układu kierowniczego dla producentów branży samochodowej. Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo milionów kierowców na całym świecie, daje większy komfort w prowadzeniu pojazdów i pozwala efektywniej chronić środowisko naturalne.

Aktualnie do swojej siedziby w Bieruniu poszukujemy pracowników na stanowisko:

PURCHASE AND DEVELOPMENT SPECIALIST

Poszukujemy osoby z pasją, otwartą na nowe kontakty oraz lubiącą wyzwania, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych dostawców.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest NAMYANG NEXMO POLAND sp. z o.o., z siedzibą w Bieruniu ul Oświęcimska 300. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty pracy oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Odnosi się to również do innych danych przekazanychdo NAMYANG NEXMO POLAND sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, czy też osobiście podczas rozmów kwalifikacyjnych. W każdym czasie osoba ma prawo do dostępu do danych i ich poprawienia oraz żądania usunięcia.

  • Praca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183