Psychoterapeuta Warszawa Białołęka
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Centrum Psychoterapii Syntonia Iwona Michalska-Cielniak
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pscyhoterapia indywidualna dorosłych, młodzieży, par.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia lub inne humanistyczne)
  • minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe w pracy zawodowej
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów terapeutycznych
  • ukończyły minimum drugi rok szkolenia psychoterapeutycznego
  • pracują pod stałą superwizją
  • odbyły własną psychoterapię lub są w jej trakcie
  • przestrzegają zasad etyki zawodu

OFERUJEMY:
  • - atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wykształcenia, doświadczenia zawodowego

    - elastyczny czas pracy: możliwość prowadzenia sesji w godzinach dopołudniowych

    i popołudniowych

    - cykliczne, nieodpłatne superwizje

    - pracę w gabinetach dostosowanych do pracy terapeutycznej, urządzonych w wysokim standardzie

    - pracę w szczególnym miejscu, tworzonym z uważnością i dbałością o poczucie bezpieczeństwa i profesjonalne wsparcie dla Pacjentów – osób dorosłych, młodzieży, par

  • Praca Warszawa
  • Psychoterapeuta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584