Psychoterapeuta uzależnień z certyfikatem
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju
16. 9. 2024

Do Poradni Zdrowia Psychicznego poszukujemy psychoterapeuty uzależnień do pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie sesji diagnostycznych oraz terapeutycznych
  • Prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących przepisów

Nasze wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi
  • Certyfikat Psychoterapeuty Uzależnień
  • Dyplom magistra psychologii lub pedagogiki
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
  • Możliwość przystąpienia do PPE

  • Praca Warszawa
  • Psychoterapeuta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584