Psychoterapeuta Uzależnień / Psychoterapeutka Uzależnień
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Ośrodek
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków
Zakres obowiązków zgodny z wykonywaniem zawodu psychoterapeuty uzależnień, psychologa, specjalisty terapii uzależnień.
Wymagania
Wykształcenie wyższe kierunkowe, związane z psychologią lub psychoterapią uzależnień.
Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi.
Doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej, psychoedukacji.
Wiedza z zakresu różnych podejść terapeutycznych stosowanych w terapii uzależnień.
Empatia, cierpliwość i umiejętność budowania zaufania.
Oferujemy
Umowę o pracę na pełny etat, umowę zlecenie lub umowę kontraktową.
Pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku terapeutycznym.
Elastyczny czas pracy, który można dostosować do własnych preferencji.
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
Pracę od zaraz.

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392