Psychoterapeuta uzależnień
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
MindSet Clinic sp. z o.o.
16. 9. 2024

Mindset Clinic to prywatne centrum pomocy psychologicznej z dwiema placówkami w Warszawie – na zielonym Żoliborzu i blisko centrum, na Woli. Naszym celem jest kompleksowe wspieranie zdrowia psychicznego naszych Pacjentów, co realizujemy dzięki szerokiej ofercie usług oraz wykwalifikowanemu Zespołowi specjalistów.

W Mindset Clinic stawiamy na doświadczenie i pełne zaangażowanie Zespołu, aby nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie na każdym etapie terapii.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

‍⚕Psychoterapeuta uzależnień ‍⚕

Wymagania:

  • Posiadanie certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień.
  • Ukończone studia i uzyskanie dyplomu magistra (kierunki związane z psychologią lub psychoterapią uzależnień).
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi.
  • Doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej, grupowej oraz zajęć psychoedukacyjnych.
  • Otwartość na przyjmowanie różnych perspektyw w rozumieniu pacjenta oraz posiadanie wiedzy z zakresu różnych podejść terapeutycznych stosowanych w terapii uzależnień.
  • Preferowana dostępność tygodniowa: min. 10h (do uzgodnienia).
  • Superwizje własnej pracy na tle zespołu traktujesz jako cenny element pracy.
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego (lub innych języków obcych)
  • Gotowość do prezentowania swojej wiedzy i osoby w mediach.

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy z interdyscyplinarnym zespołem doświadczonych specjalistów, terapeutów i lekarzy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 60% ceny wizyty.
  • Superwizje z zewnętrznym superwizorem oraz zebrania kliniczne i interwizje.
  • Promocję na naszych kanałach komunikacji (strona internetowa, media społecznościowe).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Preferowana forma współpracy w oparciu o umowę B2B.
  • Realizację pomysłów autorskich i wpływ na rozwój firmy.
  • Pracę stacjonarną w dobrze skomunikowanych dzielnicach Warszawy (Wola/Żoliborz) oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Dostęp do basenu w budynku naszej siedziby – bez dodatkowych opłat.

✅ Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej i/lub grupowej dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych i/lub uzależnionych behawioralnie, dla osób z podwójną diagnozą oraz bliskich osób uzależnionych.
  • Współpraca z Zespołem w celu zapewnienia kompleksowej opieki Pacjentom.

  • Praca Warszawa
  • Psychoterapeuta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584