Psychoterapeuta/Psychoterapeutka
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Fundacja Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania
27. 9. 2024

Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania (OCZO) to jedna z największych poradni leczenia w trybie ambulatoryjnym zaburzeń odżywiania w Polsce, a także miejsce, w którym rozwijają swoje umiejętności pracy z pacjentami z zaburzeniami odżywiania specjaliści z całej Polski. OCZO tworzy interdyscyplinarny zespół specjalistów - psychoterapeutów, psychiatrów, dietetyków klinicznych, psychodietetyków, trenerów ruchu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do zespołu psychoterapeuty w kilku naszym oddziale w Łodzi oraz online.

‍⚕ Aktualnie poszukujemy PSYCHOTERAPEUTY do oddziału w Łodzi. ‍⚕

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze psychologii
  • ukończenie co najmniej 1 roku szkoły psychoterapeutycznej, szkoleń psychologicznych w obszarze terapii CBT, psychoterapii systemowej, integratywnej, Gestalt
  • doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii
  • mile widziane szkolenia i umiejętności z zakresu 3 fali terapii poznawczo-behawioralnej (dla psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego), innych szkoleń z zakresu zaburzeń odżywiania
  • Ważna jest dla nas Twoja dostępność, poszukujemy osób, które mogą z nami nawiązać współpracę na minimum 5h tygodniowo
  • otwartość na pracę z młodzieżą, rodziną
  • chęć rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach rozwijających kompetencje z zakresu psychoterapii umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych
  • Gotowość do prezentowania swojej wiedzy i osoby w mediach.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie zajmującej się kompleksowym leczeniem zaburzeń odżywiania
  • Umowę zlecenie lub umowę o współpracę (B2B)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych przez Ciebie kwalifikacji, kompetencji i miejsca pracy (w przedziale 100-140 zł na godzinę w przypadku indywidualnego spotkania)
  • Pracę w zespole psychoterapeutów, psychiatrów, dietetyków i psychodietetyków, wymianę wiedzy i doświadczeń
  • Wsparcie specjalistów i intrawizje zespołowe
  • Bezpłatny udział w rocznym Studium Leczenia Zaburzeń Odżywiania
  • Dostęp do naszej platformy szkoleniowej, w której znajdziesz webinary, szkolenia, ebooki, kursy rozwijające Twoje kompetencje współpracy z pacjentem z zaburzeniami odżywiania
  • Bezpłatne uczestnictwo w superwizji grupowej online (2x/msc)
  • Możliwość pracy z pacjentami innymi niż chorujący na zaburzenia odżywiania
  • Możliwość pracy w gabinecie w centrum miasta i online
  • Możliwość doszkalania się w ramach kursów organizowanych przez OCZO
  • Wsparcie w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych oraz zautomatyzowane płatności

✅ Twój zakres obowiązków:

  • Wśród Twoich obowiązków będzie prowadzenie psychoterapii, spotkań diagnostycznych, jak i z czasem spotkań psychoedukacyjnych dla rodziców i bliskich
  • Możesz z nami współpracować stacjonarnie w jednym z miast, ale również online - obecnie szczególnie poszukujemy specjalisty do oddziału w ŁODZI
  • Gdy poczujesz się gotowy/a, możemy poszerzyć współpracę o większą liczbę godzin, jak i dodatkowe działania, np. prowadzenie terapii grupowej, rozwój projektów psychoedukacyjnych czy działania szkoleniowe

  • Praca Łódź
  • Psychoterapeuta Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210