Psychoterapeuta / Psychoterapeutka
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
NZOZ PSYCHOMEDIC.PL KLINIKA PSYCHOLOGICZNO-PSYCHIATRYCZNA MICHAŁ NIEWIŃSKI
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów terapeutycznych
  • udzielanie konsultacji psychologicznych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Nasze wymagania

  • ukończony minimum drugi rok 4-letniego kursu psychoterapeutycznego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Sekcję Naukową Psychoterapii lub Sekcję Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
  • ukończone studia na kierunku psychologia
  • zaawansowanie w terapii własnej
  • praca pod stałą superwizją
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pomocy psychologicznej – również w formie stażu, wolontariatu
  • wysoko rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki zawodu psychoterapeuty

To oferujemy

  • darmowe superwizje w różnych nurtach z certyfikowanymi superwizorami
  • darmowy dostęp do platformy edukacyjno-szkoleniowej www.psychomedic.edu.pl
  • elastyczny grafik pracy - możliwa praca w wybranych dniach oraz godzinach grafik z dużą liczbą pacjentów - luki w grafiku w naszej poradni to niespotykana sytuacja – ergonomia pracy jest dla nas priorytetem! Ponadto w PsychoMedic obowiązuje przedpłata za wizytę
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność,
  • komfort pracy – recepcja aktywnie wykonuje czynności pomocniczo-administracyjne
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • Program Poleceń Specjalistów
  • spotkania integracyjne
  • zniżki do księgarni branżowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta sportowa

Psychomedic to sieć klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych specjalizująca się w obszarze zdrowia psychicznego, która oferuje szeroki zakres usług diagnostycznych i terapeutycznych już od 10 lat, posiadając swoje placówki w 11 największych miastach Polski. Nasza misja skupia się na zapewnieniu klientom kompleksowej opieki, indywidualnie dopasowanej do ich potrzeb, aby pomóc im w osiągnięciu lepszego samopoczucia i zdrowia psychicznego.

Dążymy do tego dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz wykorzystaniu najnowszych metod i technologii w dziedzinie psychoterapii i diagnostyki.

  • Praca Łódź
  • Psychoterapeuta Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087