Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży - Oddział Dzienny
  • Kraków, Podgórze
małopolskie, Kraków, Podgórze, małopolskie, Polska
Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Przeprowadzenie badań psychologicznych, sporządzanie wyników badań, opracowywanie opinii i programów terapii.
  • Dokładne zapoznawanie się z historiami chorób pacjentów, ustalanie metod badań psychologicznych.
  • Prowadzenie psychoterapii indywidualnej i grupowej (w zależności od posiadanych kompetencji),
  • Prowadzenie działalności psychoedukacyjnej dla pacjentów i ich rodzin, udzielanie porad psychologicznych.
  • Przeprowadzenie innych interwencji psychologicznych.
  • Uczestniczenie w zebraniach personelu oddziału i superwizjach
  • Współpracowanie z personelem medycznym zatrudnionym w placówce, udział w zebraniach w sprawach diagnostycznych i terapeutycznych.
  • Stałe pogłębianie fachowego wykształcenia.
  • Zachowanie w tajemnicy informacji związanych z pacjentem uzyskanych w związku z wykonywaniem zawodu.

Wymagania
  • Dyplom psychologa- warunek konieczny.
  • Ukończenie min. II-go roku kursu psychoterapii - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w pracy psychologa/psychoterapeuty- min 5 lat.
  • Doświadczenie w pracy w jednostkach kontraktowanych z NFZ - mile widziane.
  • Specjalizacja z psychoterapii Dzieci i Młodzieży - mile widziana.

Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w wymiarze  0,6 etatu.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Superwizje.
  • Pakiet socjalny oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia .
  • Wsparcie wysoko wykwalifikowanego personelu z doświadczeniem udziału w projekcie POWR.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479