Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży
  • Gdańsk, ul. Gomółki 2
pomorskie, Gdańsk, ul. Gomółki 2, pomorskie, Polska
Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego
29. 8. 2024

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego to więcej niż miejsce pracy. Mind Health to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia psychicznego pacjentów. Dołącz do nas! Mind Health jest jednostką wchodzącą w skład Centrum Medycznego Damiana. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieka medyczną na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie psychoterapii dzieci i młodzieży (I poziom referencyjny NFZ);
  • prowadzenie konsultacji kwalifikujących do psychoterapii;
  • współpraca z zespołem specjalistów (psycholog, psycholog-diagnosta, terapeuta środowiskowy);
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej.

Oczekiwania

  • ukończony co najmniej drugi rok całościowego szkolenia psychoterapii;
  • min. rok doświadczenia na stanowisku psychoterapeuty dzieci i młodzieży (potwierdzone umową o pracę/ umową zleceniem/ wolontariatem/ świadectwem pracy);
  • dyplom ukończonych studiów na kierunku psychologia.

Oferujemy:

  • pełne wsparcie i profesjonalne wprowadzenie do obowiązków;
  • dołączenie do zespołu, w którym panuje atmosfera sprzyjająca współpracy oraz rozwojowi zawodowemu i osobistemu;
  • atrakcyjne benefity, takie jak prywatna opieka medyczna czy dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • regularne sesje superwizji zespołowych.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567